Partner - przeszłość, teraźniejszość i przyszłość.

Każda firma ma swoją historię… nasza zaczęła się w 1993 roku, gdy Spółka Partner rozpoczęła działalność jako polskie przedstawicielstwo szwedzkiej firmy Partner AB. Początkowo podstawowym przedmiotem działalności była sprzedaż maszyn ogrodniczych i leśnych szwedzkiego producenta. Po dwóch latach rozwiązaliśmy umowę i ukierunkowaliśmy strategię rozwoju naszej firmy wyłącznie na dystrybucję części zamiennych i akcesoriów do sprzętu ogrodniczego, leśnego oraz maszyn budowlanych. Kolejne lata to okres intensywnej dynamizacji i podejmowanie kluczowych decyzji. W 2009 roku przenieśliśmy się do nowej i zaprojektowanej zgodnie z naszymi potrzebami siedziby, mieszczącej się we Wrocławiu przy ulicy Jerzmanowskiej 21.

Dziś Partner to dynamicznie rozwijająca się firma handlowa specjalizująca się w obsłudze rynku dystrybucyjnego w zakresie części zamiennych i akcesoriów do sprzętu leśnego, ogrodniczego oraz maszyn budowlanych. Specjalizujemy się w sprzedaży części do kosiarek, wykaszarek, pilarek oraz silników. Współpracujemy z producentami i firmami handlowymi z całego świata. Od 2012 roku rozwijamy własną linię produktów pod nazwą NEVADA.

Przez lata udało nam się stworzyć zespół ludzi w profesjonalny sposób realizujący swoje zadania. Profesjonalni, zaangażowani i otwarci na potrzeby Klientów. Korzystamy z doświadczenia, umiejętności i zapału każdego pracownika, dzięki czemu mamy pełne zaufanie ze strony naszych Klientów.

Naszym celem jest umacnianie pozycji krajowego lidera sprzedaży w branży, dzięki współpracy z najlepszymi producentami części. Zachowanie korzystnej dla Klienta zależności między ceną a jakością produktów wyznacza nam kierunek dalszych działań.

Galeria